מומחים לקידום אתרים

איך תזהו מומחה לקידום אתרים ?

אם גם אתם שואלים את עצמכם איך בוחרים מומחים לקידום אתרים – בטח תשמחו לדעת שהגעתם למקום הנכון כי מיד נספק לכם קריטריונים שיעזרו לכם במלאכה. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא כדי לקבל תשובה לשאלה ובטוחים בדבר אחד – למרות שזמן שווה כסף הזמן שתקדישו לקריאה יחזיר את ההשקעה. אז מוכנים?

קריטריון ראשון – ניסיון
אמנם רבים טוענים שהם מומחים לקידום אתרים אבל בפועל רק מעטים הם מקצוענים בתחום. למעשה, אם האתר שלכם הגיע למקומות גבוהים של מנועי החיפוש במהירות רבה מדי – זה צריך לעורר תשומת לב ולהדליק נורות אדומות. למעשה, יש המשווים זאת לדיאטה אך הפוך, כלומר אם בדיאטה "מה שיורד מהר עולה מהר" בקידום "מה שעולה מהר יורד מהר".

קריטריון שני – הבנה בתחום קידום האתרים
מומחים לקידום אתרים אמורים לדעת שיש שלוש רמות שונות של קידום:
1. קידום של מבנה האתר
2. קידום של עמודים ספציפיים באתר
3. קידום חיצוני באמצעות קישורים מאתרים אחרים.
למעשה, מקדם אתרים איכותי אמור להביא תנועה לאתר שלכם על חלקיו השונים, כלומר המקדם אמור להביא תנועה לאתר כולו, לעמודים ספציפיים ואפילו דרך אתרים אחרים באמצעות קישורים. המשמעות היא שקידום של עמודים מסוימים באתר בלבד היא חסרת תועלת ואפילו מזיקה, כך ששכרכם ייצא בהפסדכם וחבל.
למעשה, מקדם אתרים אמור לתת לכם מענה שכולל שלושה מימדים שונים של קידום ולא פחות, מה שמצריך ידע ומומחיות שאין למי שטוענים שהם מומחים לקידום אתרים אבל ממש לא. יתרה מזאת – כדי לעשות זאת מקדם האתרים חייב להתגבר על מגבלות טכניות ובעיות שונות באתר, כך שזה לא ממש לא "זבנג וגמרנו"

קריטריון שלישי- הצלחה עם קבלות
שכבוחרים מקדם אתרים יש לבדוק את הרקורד שלו, למשל לבדוק שבתחומי הדעת שלו הוא נמצא בתוצאות הראשונות במנועי החיפוש, שיש לו בלוג או אתר אינטרנט מקצועי, שהוא נחשב לבעל סמכא בתחום ועוד. אולי תופתעו לדעת אבל הרבה מקדמי אתרים הולכים יחפים למרות שהם ממש לא סנדלרים.

קריטריון רביעי – עדכנות
הידעתם שהאלגוריתם של מנועי החיפוש כולל מאות פרמטרים (לפחות 200) שמתעדכנים כל הזמן? האמת היא שאין שום סיבה שתדעו את זה, אבל מקדם אתרים איכותי חייב להיות עם יד על הדופק ולדעת את זה ויותר. למשל, להיות מעודכן בשנויים האחרונים בתחום של קידום האתרים, לצאת להשתלמויות מקצועיות ולקורסים בתחום ובעיקר – לעשות שימוש בידע שלו בקידום האתר שלכם.